Shares 117 Views 2 Comments

Organizacja imprezy urodzinowej dla dziecka – sprawdzone pomysły

Coraz więcej rodziców decyduje się na organizowanie niezwykłych urodzin dla swoich latorośli. Urodziny to ten niezwykły dzień, podczas którego maluch może spełnić swoje marzenia – otrzymać wyjątkowe prezenty i doskonale się bawić. Jak zatem zorganizować niezapomnianą imprezę urodzinową?

141218796748107800

Przygotowania do tego dnia warto rozpocząć dość wcześnie, zwłaszcza gdy zamierza się wynająć salę na imprezę. Usługi wynajmu oferują teraz liczne firmy – sale i place zabaw, gdzie na maluchy czeka mnóstwo różnych atrakcji, cukiernie, kawiarnie, fast-foody, nawet kina, dlatego jest w czym przebierać. Można również zdecydować się na tradycyjną imprezę w domu, ale wzbogacić ją o występy artystyczne czy też wypożyczyć basen z piłeczkami lub dmuchańce. Dobry pomysł to podstawa, dlatego warto wcześniej przemyśleć plan imprezy.

Zabawa poza domem

Rodzice, którzy chcą zdecydować się na urządzenie dziecięcych urodzin poza domem, muszą przygotować się na wyższy wydatek. Takie rozwiązanie ma też swoje zalety, ponieważ można wtedy zapomnieć o samodzielnym przygotowywaniu potraw, sprzątaniu oraz ewentualnych stratach powstałych wskutek szalonych zabaw. Termin urodzin warto zarezerwować w wybranym miejscu dość wcześnie, ponieważ organizacja imprez tego rodzaju cieszy się teraz dużym powodzeniem. Tematycznie impreza powinna być dopasowana do wieku i zainteresowań malucha – jest w czym przebierać, ponieważ zabawa może koncentrować się wokół ulubionych bohaterów, hobby dziecka, może rozwijać zainteresowania, na przykład uczyć przygotowywania słodkości czy ciekawej techniki malarskiej. Adresy sal zabaw, kawiarni i innych obiektów organizujących zabawy można łatwo znaleźć w sieci.

Niezwykła impreza w domu

Gdy z kolei zabawa poza domem nie wchodzi w grę, wtedy można zadbać o to, aby impreza domowa była równie wspaniała. W tym celu, aby nie poświęcać na organizację zbyt dużo czasu, można skorzystać z usług cateringowych, a tort zamówić w sprawdzonej cukierni. O atrakcje mogą zadbać specjalne agencje, które oferują występy klaunów, czarodziejek, iluzjonistów, animatorów, którzy przygotują zabawy ruchowe, dostarczą różne akcesoria, na przykład do puszczania ogromnych baniek czy malowania twarzy w fantazyjne wzory. Jeżeli liczą się w szczególności oszczędności, można samemu online znaleźć mnóstwo ciekawych pomysłów na zabawy.

Jeżeli zastanawiasz się, jaką imprezę zorganizować, weź pod uwagę głównie koszty, a także marzenia swojego dziecka. Nieraz w przystępnych cenach można wyprawić bajkowe urodziny, także te w domu. Dotyczy to także mieszkańców małych miejscowości, ponieważ nie tylko pojawia się temat „co dla dzieci w Warszawie” – pomysłów na zabawę jest mnóstwo i nie musi ona wcale oznaczać spędzania czasu przed telewizorem czy komputerem. Teraz, gdy dostęp do usług animacyjnych, wynajmu różnych atrakcji czy też wręcz całych sal wraz z kompleksową obsługą jest tak łatwy, przygotowanie urodzin, które na długo zapiszą się w pamięci solenizanta oraz jego gości, jest naprawdę łatwą i nie tak drogą sprawą!

Podobne artykuły

Jak samodzielnie zbudować plac zabaw w ogrodzie?
Podwórko
Udostępnień374 Odwiedzin3
Podwórko
Udostępnień374 Odwiedzin3

Jak samodzielnie zbudować plac zabaw w ogrodzie?

kuferekdziecka - Lis 08, 2017

Dom z ogrodem to idealne miejsce dla dzieci – przestrzeń wokół budynku można zaaranżować z myślą o ich potrzebach, zapewniając im rozrywkę w czasie pogodnych dni. Jak…

Jak zbudować przydomowy plac zabaw, nie wydając fortuny?
Porady
Udostępnień774 Odwiedzin1
Porady
Udostępnień774 Odwiedzin1

Jak zbudować przydomowy plac zabaw, nie wydając fortuny?

haiku - Lis 08, 2017

Duży ogród wokół domu to idealne miejsce do zabawy dla dzieci. Jak go zagospodarować, żeby maluchy miały frajdę z przebywania na świeżym powietrzu, a jednocześnie były bezpieczne?…

Jaki wybrać fotelik samochodowy?
Turystyka
Udostępnień193 Odwiedzin
Turystyka
Udostępnień193 Odwiedzin

Jaki wybrać fotelik samochodowy?

szymon - Lis 08, 2017

Podejmując decyzję o zakupie fotelika samochodowego rodzice kierują się wygodą dziecka, ale również tym, by zapewnić mu maksymalne bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem. Nie bez przyczyny rodzice są…

2 Responses

  1. Byłam z dziećmi we wspomnianym tutaj Teatrze Małego Widza (dla zainteresowanych repertuarem http://teatrmalegowidza.pl/pl/repertuar/month/2015-01 ). Przyznam szczerze, że byłam sceptyczna temu pomysłowi, ale mąż się uparł :). I miał rację – dzieci świetnie się bawiły i przez długi czas wspominały wspólne wyjście do teatru. Uważam, że jest to fajny pomysł na wspólne wyjście, a także na rozwijanie kreatywności najmłodszych.

    Odpowiedz
  2. My czasem się wybierzemy do Teatru Małego Widza w Warszawie, a domowe kinderbale i domowe zabawy mamy opanowane do perfekcji 🙂

    Odpowiedz

Zostaw komentarz

Your email address will not be published.

Więcej artykułów z tej kategorii

Jaki wózek dla dziecka?
Porady
Udostępnień545 Odwiedzin1
Udostępnień545 Odwiedzin1

Jaki wózek dla dziecka?

kuferekdziecka - Sie 26, 2017
Jaki materac dla dziecka?
Porady
Udostępnień492 Odwiedzin
Udostępnień492 Odwiedzin

Jaki materac dla dziecka?

kuferekdziecka - Sie 26, 2017
Kiedy dziecko zaczyna chodzić?
Porady
Udostępnień569 Odwiedzin
Udostępnień569 Odwiedzin

Kiedy dziecko zaczyna chodzić?

kuferekdziecka - Sie 26, 2017
Jak zaplanować płeć dziecka?
Inne
Udostępnień657 Odwiedzin
Udostępnień657 Odwiedzin

Jak zaplanować płeć dziecka?

kuferekdziecka - Sie 20, 2017